dodany: 17 listopada 2021

Filmy i spoty reklamowe

Wielu odbiorców to wzrokowcy, którzy poznają świat i nowe produkty przy pomocy obrazów zapamiętywanych oraz magazynowanych w podświadomości. Czy można skutecznie wykorzystać ten fakt w marketingu?

Jak sprawić aby nasi klienci dokonali zakupu naszych towarów i jak się wybić ? Podwodny film promocyjny dla firm to odpowiedź na to pytanie.

Wiele lat temu pierwsi montażyści zauważyli, że łącząc ze sobą dwa ujęcia filmowe można stworzyć nieoczekiwany oraz genialny efekt wizualny. Połączone wideo może nabrać nowej interpretacji, niż dwa nagrania wyświetlone osobno. Profesjonalny spot reklamowy od Villa Wieliczka nie tylko zwróci na siebie uwagę widza, ale także skłoni go do późniejszego zakupu lub skorzystania z usług. Zdjęcia i filmy promocyjne dla firm niosą ze sobą określony ładunek emocjonalny, dzięki któremu pozostają w pamięci odbiorcy.

Czy wiecie, że pierwsze na Świecie podwodne nagranie nie jest do końca magicznym pejzażem morskim, jaki można sobie wyobrazić. Przedstawia martwego konia, nieustraszonego filmowca i rzeź rekina. Od tego czasu wiele się zmieniło…

Przez lata można było od razu odróżnić film telewizyjny od filmu kinowego po głębi ostrości. Programy telewizyjne i filmy telewizyjne były często kręcone kamerami z małymi czujnikami, które dawały dużą głębię ostrości – co oznaczało, że więcej obrazu było wyostrzone. Wersje kinowe były jednak kręcone na większych matrycach super 35 mm, które dawały przyjemne rozmyte tło i skupiały uwagę widza na obiekcie, który był pięknie ostry w kadrze. Teraz wszyscy mamy dostęp do większych czujników, podwodnego sprzętu i światła – co oznacza, że ​​możemy osiągnąć ten kinowy efekt nawet pod wodą!

Jak ważne są emocje?

Wzbudzanie emocji w odbiorcach przy materiałach reklamowych jest kluczowym elementem pozwalającym na uzyskanie satysfakcjonujących wyników sprzedażowych. Podwodne filmy promocyjne dla firm doskonale sprawdzą się jako narzędzie reklamowe dzięki specyficznej oraz unikatowej scenerii. Spraw żeby Twoje filmy reklamowe wyróżniły się na tle konkurencji i skorzystaj z usług Villa Wieliczka!

Czy mój film reklamowy wywoła emocje u widza?

Rywalizacja o odbiorców stale rośnie, dlatego proste filmy reklamowe dla firm nie przynoszą takich samych rezultatów jak materiały sprzed kilku lat. Hasła reklamowe dotyczące jakości produktu nie są już tak ważne, jak sposób ich odpowiedniego przedstawienia. Z suchymi faktami wygrywa unikatowość oraz innowacyjność, która pozwala na zaskoczenie klienta. Z pomocą przychodzi nasze podwodne studio filmowo-fotograficzne, gdzie powstają oryginalne spoty reklamowe. Dla zainteresowanych klientów przygotowujemy wysokiej jakości podwodne filmy artystyczne oraz materiały, które zaangażują emocjonalnie widza. Nasza podwodna kampania reklamowa prowadzona jest od pomysłu aż do kreacji, dlatego zachęcamy do kontaktu.

Czy można zrealizować podwodny film typu LOVE STORY lub BEAUTY?

W naszej garderobie znajdziesz kreację dla siebie, dysponujemy całą gamą podwodnych scenografii jak i profesjonalnym podwodnym makijażem, zatem podwodne filmy dla par lub beauty dla kobiet to dla nas przyjemność ! Podwodny film ślubny to emocjonalna opowieść dla was, o was i dla następnych pokoleń!

Jak ważna jest przejrzystość wody?

Krystaliczna woda to podstawa dobrego podwodnego filmu. W naszym podwodnym studio pilnujemy odpowiedniej czystości i filtracji 24h jak również temperatury wody 32 stopnie – dla twojego komfortu. Nasza woda jest morska dlatego nie szczypie w oczy i nie powoduje podrażnień.

Obejrzyj film i subskrybuj kanał Villa Wieliczka:


Poprzednia aktualność
dodany: 7 stycznia 2022

Sesje podwodne

Woda : dziwny płyn, który pozbawia człowieka tlenu… cóż w pierwszej chwili można wpaść w […]

Czytaj więcej
Następna aktualność
dodany: 22 października 2021

Sesje ciążowe

Podwodne sesje ciążowe oferowane przez studio Villa Wieliczka to magiczny sposób na utworzenie niezapomnianych wspomnień […]

Czytaj więcej
Instagram

Obserwuj nas na instagramie

i poznaj lepiej

Villa youtube

Zobacz jak pracujemy

nad sesjami

Już teraz Zarezerwuj

Przejdź do oferty i zarezerwuj usługę która Cię interesuje

Przejdź do oferty

    Masz pytanie?

    Zarezerwuj termin sesji