O nas

Aqua

Team

Ewa Łagowska

Błyskawica inspiracji. Fotografią pasjonuje się od najmłodszych lat, uwielbia wyzwania. Jest tym głosem, który odsłania szerszy obraz, który nas otacza. Fotografia podwodna to jej sposób na odzwierciedlenie artystycznej duszy.

Aneta Brenti

Absolwentka Akademii Ekonomicznej, jednak zdobyta wiedza i doświadczenie przeniosły ją w obszar twórczy. Jej drugie imię to Ambicja. Krążą plotki, że jej doba trwa 48 godzin. Nie zaśnie, dopóki nie dokończy tego, co zaczęła.

Paulina Pałasz

Nie jedną gwiazdę już pomalowała. W Aquateam Villa Wieliczka najbardziej podoba jej się konieczność ciągłego rozwoju i brak monotonii. Zawsze stara się budować dobre relacje, wychodząc naprzeciw oczekiwaniu klientów

Szymon Budzyn

Realista ceniący sobie jasne zasady i porządek. Uwielbia tworzyć, posiada wieloletnie doświadczenie w filmie. Nie lubi stać w miejscu, nastawiony na ciągły rozwój, stawia przed sobą coraz to nowe wyzwania.

Antoine Brenti

Francuski biolog morski, który bez wody nie potrafi zyć. Pasjonat pływania, ratownictwa wodnego oraz wszelkich sportów wodnych. Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Doskonale czuje wodę i potrafi tą umiejętność przekazać innym.

Mikołaj Łagowski

Najbardziej wysportowany członek naszej załogi. Pasjonata crossfit open, gdzie w swojej kategorii wiekowej wykręcił najlepszy wynik spośród polskich zawodników. Uwielbia nurkować i traktuje to jako relaks ale i artystyczne wyzwanie przy sesjach pod wodą.

Instagram

Obserwuj nas na instagramie

i poznaj lepiej

Villa youtube

Zobacz jak pracujemy

nad sesjami

Już teraz Zarezerwuj

Przejdź do oferty i zarezerwuj usługę która Cię interesuje

Przejdź do oferty

    Masz pytanie?

    Zarezerwuj termin sesji