dodany: 18 marca 2021

Podwodna fotografia artystyczna

Jednym z magicznych sposobów tworzenia całkowicie wyjątkowych i inspirujących obrazów, które odzwierciedlają kobiecość lub majestat ciąży, jest podwodna fotografia artystyczna. Dziś opowiem trochę więcej o tym doświadczeniu oraz o tym, czego można się spodziewać podczas sesji pod wodą.

Podwodne portrety to wyjątkowy i oszałamiający sposób na pokazanie Twojej osobowości. Sesje ciążowe mają również tę zaletę, że pozwalają Ci czuć się lekkim, nieważkim i pełnym gracji pod wodą, co jest trudniejsze na lądzie. Najlepiej focić między 28 a 38 tygodniem ciąży, kiedy brzuszek jest ładny i okrągły.

Nasze rekwizyty, tkaniny i suknie niebywale wzbogacają Twoje podwodne sesje. Pływająca tkanina tworzy piękne kształty, gdy się porusza, prawie jak skrzydła anioła lub motyla. Tkaniny można również wykorzystać jako tło, aby uzyskać czystość jak czerń lub biel. Nasza bajkowa obróbka tego typu zdjęć jest elementem prawdziwej sztuki, którą uzyskasz tylko u nas !

Na początek zapraszamy Cię do naszej garderoby gdzie masz do wyboru wiele sukien z naszej niebanalnej kolekcji. Szyjemy w różnych stylach, kolorach i rozmiarach dla każdego. Gdy już założysz swoją pierwszą suknię i jesteś pomalowana przez naszego podwodnego makijażowego eksperta; zapraszamy do ciepłego basenu z morską wodą gdzie zacznie się Twoja prawdziwa przygoda !

Te luksusowe sesje odbywają się w naszym wewnętrzym basenie o temperaturze wody 32 stopnie, dzięki czemu działamy przez cały rok ! Twoje bezpieczeństwo i komfort to nas priorytet, dlatego pracujemy w zespole z doświadczonymi nurkami i ratownikiem. Najgłębszy punkt naszego wewnętrznego basenu ma 150 cm co oznacza, że w każdej chwili możesz z łatwością stanąć z głową nad wodą. Jako dodatkowe zabezpieczenie nasz asystent podwodnego studio pozostaje w wodzie, aby pomagać układać suknię podczas sesji i abyś czuła się zrelaksowana.

W Villa Wieliczka używamy tylko najlepszego sprzętu fotograficznego. Nasz aparat pełnoklatkowy i obiektyw szerokokątny są idealnie dopasowane w obudowie Ikelite, aby chronić sprzęt, a także zapewnić wyjątkową jakość Twoich zdjęć. W razie potrzeby wykorzystujemy również podwodne lampy stroboskopowe, aby uchwycić idealne scenariusze świetlne. Portrety podwodne zwykle wymagają znacznej ilości edycji, przy użyciu oprogramowania takiego jak Lightroom i Photoshop, aby poprawić balans kolorów i uzyskać naturalne odcienie skóry.

Nasze podwodne obrazy to interakcje między elementami i zasadami sztuki artystycznej, które pomagają nam tworzyć przyjemne dla zmysłów dzieła sztuki.

Zarezerwuj swój termin już teraz !


Instagram

Obserwuj nas na instagramie

i poznaj lepiej

Villa youtube

Zobacz jak pracujemy

nad sesjami

Już teraz Zarezerwuj

Przejdź do oferty i zarezerwuj usługę która Cię interesuje

Przejdź do oferty

    Masz pytanie?

    Zarezerwuj termin sesji
    error: Zawartość jest chroniona