REGULAMIN SESJI ZDJĘCIOWYCH

Rezerwacja sesji wymaga wpłaty zadatku w wysokości 500 zł przez PayU, Paypal (contact@villawieliczka.com) lub na konto Ekobud Antoine Brenti 27 1160 2202 0000 0003 6498 1442 w tytule wpisując: rodzaj sesji, datę sesji oraz imię i nazwisko osoby wykupującej sesje. Na wpłatę czekamy do dwóch dni roboczych. Brak wpłaty oznacza rezygnację z zarezerwowanego terminu.

W przypadku zdarzeń losowych np. choroba klient i fotograf mogą przesunąć termin sesji. Wtedy nowy termin ustalamy telefonicznie lub mailowo. Kolejny termin powinien być ustalony nie później niż do miesiąca czasu.

Na sesję przychodzimy zdrowi.

Klient otrzymuje tyle zdjęć ile zakupił (zdjęcia z pakietu + dodatkowe zdjęcia poza pakiet). Klient nie dostaje plików źródłowych (RAW). Wszystkie zdjęcia, które dostaje klient poddane są retuszowi ( korekcja tonalna, wyostrzenie, retusz skóry). Koszt dodatkowego zdjęcia poza pakietem to 300 zł/szt za zdjęcia podwodneoraz 150 zł/szt za zdjęcie Like a movie i Boudoir

Po sesji klient otrzymuje link do swojej przeselekcjonowanej galerii zdjęć, gdzie wybiera interesujące go zdjęcia, które potem przekazuje fotografowi do obróbki.

Płatność z sesję odbywa się w dniu sesji gotówką lub przelewem na konto bankowe. Za dodatkowe zdjęcia klient płaci przelewem na konto do 2 r/d od momentu wyboru zdjęć lub gotówką.

Za szkody wyrządzone przez dzieci, osoby trzecie, zwierzęta przyprowadzone na sesję odpowiada Klient i jest zobowiązany do naprawy szkód lub pokrycia ich kosztów.

Klient może przyprowadzić zwierzę na sesję po uprzednim zgłoszeniu tego faktu fotografowi.

Klient oświadcza, iż przed wykonaniem sesji zapoznał się z portfolio i funpage Fotografa pod adresem www.villawieliczka.com i znana mu jest twórczość i koncepcja artystyczna wykonywania zdjęć Fotografa, którą akceptuje.

Każda sesja fotograficzna może być Prezentem. Do każdej sesji prezentowej dodany jest bezpłatny voucher. Voucher jest ważny 6 miesięcy od data jego wykupienia.

Do zobaczenia !

Twój AQUATEAM

Instagram

Obserwuj nas na instagramie

i poznaj lepiej

Villa youtube

Zobacz jak pracujemy

nad sesjami

Już teraz Zarezerwuj

Przejdź do oferty i zarezerwuj usługę która Cię interesuje

Przejdź do oferty

    Masz pytanie?

    Zarezerwuj termin sesji