dodany: 22 października 2021

Sesje ciążowe

Podwodne sesje ciążowe oferowane przez studio Villa Wieliczka to magiczny sposób na utworzenie niezapomnianych wspomnień oraz uchwycenie wyjątkowego momentu dla każdej kobiety. Nasze zdjęcia odzwierciedlają szczególność chwili oraz kobiecość danej modelki. Z poniższych informacji dowiesz się więcej na temat przygotowań do sesji zdjęciowej oraz jej przebiegu.

Kiedy najlepiej wykonywać sesje ciążowe?

Celem sesji ciążowej jest uchwycenie najważniejszej chwili w życiu kobiety, dlatego najlepiej jest ją wykonywać w momencie, gdy brzuszek jest już widoczny. Nasze fotografie pozwalają poczuć się pełnym gracji i ukazują osobowość modelki. Dla najlepszych rezultatów podczas sesji zalecamy wizytę w naszym studio pomiędzy 28 a 38 tygodniem ciąży.

Charakterystyka oferty Vilii Wieliczka

 • Wyjątkowe suknie

  Przygotowywane przez nas tkaniny, rekwizyty oraz suknie pomagają wzbogacić każdą sesję podwodną. Dzięki odpowiednim technikom i kadrom pływająca tkanina pozwoli na utworzenie wyjątkowych kształtów przypominających skrzydła motyla czy też anioła. Dla każdego modela oferujemy możliwość wykorzystania tkaniny jako dodatkowego tła, które doda odpowiedniego kontrastu i charakteru.

 • Bezpieczeństwo podczas zdjęć

  Bezpieczeństwo i komfort każdej modelki jest priorytetem podczas sesji ciążowej, dlatego współpracujemy z doświadczonymi nurkami oraz ratownikami. Najgłębszy punkt w naszym basenie ma 150cm, więc podczas wykonywania fotografii w każdej chwili możliwe jest wynurzenie się i zaczerpnięcie powietrza. Aby każda mama czuła się zrelaksowana podczas prowadzenia sesji nasz asystent pozostaje w wodzie by zapewnić bezpieczeństwo, odpowiednio ułożyć suknię oraz przygotować miejsce pracy.

 • Profesjonalna obróbka fotografii

  Podstawą każdej sesji w Villa Wieliczka jest profesjonalny i odpowiednio dobrany sprzęt fotograficzny. Nasz aparat pełnoklatkowy oraz obiektyw szerokokątny, które są wbudowane w ikelite, zapewniają satysfakcjonujące efekty podczas wykonywania podwodnych zdjęć. Do naszego ekwipunku należą również podwodne lampy stroboskopowe umożliwiające uchwycenie odpowiednich scenariuszy świetlnych. Gotowe fotografie modyfikujemy przy pomocy programów Lightroom oraz Photoshop by uzyskać naturalną barwę skóry modela oraz poprawić balans kolorów.

Zobacz jak przebiega podwodna sesja ciążowa

Sesja zdjęciowa rozpoczynana jest od dokładnych przygotowań. Na początek modelka kierowana jest do garderoby, w której wiele sukni z naszej niebanalnej kolekcji. Powstały one po to, by dodać gotowym fotografiom charakteru oraz uroku. Ubrania i suknie dostępne są w szerokim zakresie rozmiarów i kolorów tak, by każda mama znalazła coś dla siebie. Po wybraniu sukni nasz wizażysta przygotuje odpowiedni makijaż, który podkreśli urodę modelki oraz odda atmosferę całej sesji. Ostatnim krokiem jest udanie się do basenu, który jest wypełniony ciepłą, słoną wodą.

Obejrzyj poniższy film i zarezerwuj swój termin już teraz !

Sesje ciążowe – najczęściej zadawane pytania

 1. W jaki sposób należy przygotować się do sesji?

  Na sesję zabierz cielisty stanik typu bardotka oraz cielistą bieliznę. Nie balsamuj tego dnia ciała ani nie stosuj odżywek do włosów. Aby zachować krystaliczność wody podczas zdjęć, przed wejściem do basenu należy wejść pod prysznic. Na sesji będziesz mieć pasek obciążający, po to by woda nie wypychała Cię do góry

 2. Jak długo trwają sesje zdjęciowe?

  W zależności od wybranego pakietu jest to w pakiecie Platinum4 godziny z przerwą na relaks i obiad. W pakiecie Gold jest to 2,5 godziny z obiadem i przekąskami. Natomiast w pakiecie Silver wystarczy nam 1,5 godziny by uchwycić najlepsze momenty Twojej ciąży.

 3. Ile zdjęć wykonywanych jest podczas sesji ciążowej?

  W pakiecie Platinum jest to 14 zdjęć, w pakiecie Gold 10 zdjęć i w pakiecie Silver 6 zdjęć. W każdym przypadku możesz dokupić zdjęcia z sesji ciążowej po otrzymaniu podglądów od naszego fotografa.

 4. Czy w sesji zdjęciowej może uczestniczyć więcej niż 1 osoba?

  Tak jest to możliwe, najczęściej są to pary lub po prostu dwie osoby wykupiły dla siebie jedną sesję i fotografujemy najpierw jedną a potem drugą.

 5. W jakim przedziale czasowym otrzymuje się zdjęcia po wykonaniu sesji ciążowej?

  W umowie zawarta jest ta informacje, iż najczęściej do 2 tygodni otrzymujesz podgląd zdjęć do wyboru. Obrobione zdjęcia wysyłamy od 30 do 60 dni.

 6. Ile stylizacji przygotowywanych jest podczas sesji?

  W pakiecie Platinum jest to dowolna ilość stylizacji, w pakiecie Gold są to 3 stylizacje i w pakiecie Silver dwie kreacje z naszej garderoby.

 7. Czy zarezerwowany termin sesji może zostać zmieniony?

  Tak, możemy zmienić jednak należy pamiętać, iż wpłacony zadatek jest wtedy bezzwrotny. Na sesji musi się stawić cała ekipa, zatem ustalenie terminu jest bardzo istotne, wszelkie zmiany utrudniają pracę.

 8. W jaki sposób należy opłacić sesję zdjęciową?

  Przy rezerwacji terminu wpłacasz zadatek a pozostałą część kwoty w dniu sesji gotówką lub przelewem dzień przed zdjęciami.


Poprzednia aktualność
dodany: 17 listopada 2021

Filmy i spoty reklamowe

Wielu odbiorców to wzrokowcy, którzy poznają świat i nowe produkty przy pomocy obrazów zapamiętywanych oraz […]

Czytaj więcej
Następna aktualność
dodany: 19 października 2021

Fotografia dziecięca

Podwodna fotografia dziecięca to świat, w którym niejeden fotograf chciałby się znaleźć. Nasza eteryczna jakość […]

Czytaj więcej
Instagram

Obserwuj nas na instagramie

i poznaj lepiej

Villa youtube

Zobacz jak pracujemy

nad sesjami

Już teraz Zarezerwuj

Przejdź do oferty i zarezerwuj usługę która Cię interesuje

Przejdź do oferty

  Masz pytanie?

  Zarezerwuj termin sesji