dodany: 7 stycznia 2022

Sesje podwodne

Woda : dziwny płyn, który pozbawia człowieka tlenu… cóż w pierwszej chwili można wpaść w histerię, ale nawet twój najgorszy wróg może stać się twoim tlenem. Poznaj naszą historię….

Jak to się zaczęło ?

Od 10 lat zajmuję się tworzeniem scenografii na rynek francuski, moim marzeniem było wprowadzić w Polsce trend fotografii podwodnej. Zaproponowałam współpracę najlepszej fotograf jaką znam czyli : Ewie Łagowskiej, która nie przepadała za wodą !

A ponieważ nigdy nie jest na nic za późno, Ewa zdecydowała się spróbować !

Pierwsze próby były nieudane, brak dodatkowego wyposażenia nie pozwalał nam osiągnąć oczekiwanego efektu. Postanowiłyśmy zdobyć niezbędny sprzęt z Kanady, by móc bezpiecznie łączyć się spod wody z ogromnymi lampami błyskowymi na powierzchni – to był strzał w dziesiątkę !

Już po roku pracy udało nam się rozwinąć osobiste techniki fotografowania pod wodą, co daje nam unikatowość w tej dziedzinie. Podwodne portrety stały się naszą specjalnością.

Sukcesem okazało się wykonacie basenu z morską wodą, która nie szczypie w oczy i daje perfekcyjną przejrzystość zdjęć !

Tworzę koncepcje podwodnych fotografii, scenografię i stroje. Moje podejście jest w pełni artystyczne, czerpię główne inspiracje z przyrody, podróży i literatury.

Brak grawitacji daje mi szerokie możliwości. W tym kontekście wszystko wydaje mi się możliwe i pozwalam sobie absolutnie na wszystko! I dobrze się bawię. Nawet trudne tematy podkreślam podwodnymi fotografiami, które stają się delikatne i przejmujące.

Uwielbiam przenosić fotografię poza oczekiwania.

Woda pozwala nam tworzyć poetyckie obrazy, pełne emocji, przeznaczone nie tylko do ekspozycji ale także reklamy. Pamiątki fotograficzne wykonane podczas wyjątkowej podwodnej sesji zdjęciowej są ponadczasowe.

Tworzenie sztuki pod wodą to praca w pełni zespołowa, niezbędny jest ratownik oraz nurek asystent, by układać pod wodą tiule, suknie i włosy. Kwestia podwodnego makijażu została przez nas wypracowana do perfekcji, wiele kosmetyków wodoodpornych dostępnych na rynku nie nadaje się, ponieważ odmakają pod wpływem pozowania. Jakież było nasze zdziwienie gdy pierwszy podwodny makijaż całkowicie spłynął ……Udało nam się jednak znaleźć perełki, które są niezawodne !

Nasz zespół jest jak puzzle, brak jednego elementu powoduje problem, dlatego zawsze podczas sesji jesteśmy obecni wszyscy razem.

Między snem a rzeczywistością ….. tak starannie budujemy swoje osiągnięcia fotograficzne, a w centrum umieszczamy Człowieka.

Poświęcamy czas, aby zainteresować się każdym naszym modelem, ponieważ ich historia jest punktem wyjścia do naszych zdjęć. Nic nie jest pozostawione przypadkowi

Podwodny klimat określają w równym stopniu kolory i światła, co stylizacja i gesty. Wyrafinowane detale i zmysłowe tkaniny, harmonia ciała i materiałów potęguje dziesięciokrotnie emocje odczuwane podczas odkrywania naszych podwodnych fotografii.

W nadchodzącym roku naszym celem jest wprowadzić w Polsce dodatkowo trend podwodnych sesji tematycznych: Walentynki, Wielkanoc, Halloween i Święta Bożego Narodzenia.

Na nowo odkryjemy wszechświat poprzez osmozę obiektywnego lądu i subiektywnego świata morskiego….

Do zobaczenia pod wodą !


Następna aktualność
dodany: 17 listopada 2021

Filmy i spoty reklamowe

Wielu odbiorców to wzrokowcy, którzy poznają świat i nowe produkty przy pomocy obrazów zapamiętywanych oraz […]

Czytaj więcej
Instagram

Obserwuj nas na instagramie

i poznaj lepiej

Villa youtube

Zobacz jak pracujemy

nad sesjami

Już teraz Zarezerwuj

Przejdź do oferty i zarezerwuj usługę która Cię interesuje

Przejdź do oferty

    Masz pytanie?

    Zarezerwuj termin sesji