dodany: 19 października 2021

Fotografia dziecięca

Podwodna fotografia dziecięca to świat, w którym niejeden fotograf chciałby się znaleźć. Nasza eteryczna jakość wody w połączeniu z niesamowitymi kostiumami inspiruje do wspaniałych artystycznych ujęć. Podwodne scenografie przystosowane są do dziecięcych potrzeb, i jakże cudownie jest poddać się efektowi braku grawitacji –taka fotografia dziecięca to dla każdego dziecka to niezapomniane przeżycie.

Villa Wieliczka to obecnie wiodąca grupa profesjonalnych nurków z fotografem na czele, którzy specjalizują się w robieniu nowatorskich, zachwycających zdjęć dzieci nad i pod wodą. Używamy najnowszego podwodnego sprzętu fotograficznego.

Charakterystyka naszej oferty

 • Podwodna fotografia dziecięca nie ma ograniczeń wiekowych dotyczących sesji zdjęciowych, tylko umiejętność pływania i pewność schodzenia pod wodę. Aby pomóc w zdobyciu tej umiejętności i pewności siebie, gorąco polecamy kurs nauki pływania.

 • Wyróżniamy się w dziedzinie fotografii dziecięcej ponieważ dodajemy trochę więcej magii. Każde dziecko jest indywidualnie oceniane podczas sesji i pielęgnowane w bezpiecznym i zabawnym środowisku. Zawsze współpracujemy z profesjonalnymi nurkami i ratownikiem. Na tym się nie kończy: zdjęcia są następnie edytowane, aby zaoferować jeszcze więcej współczynnika WOW. Ten proces trwa do 30 dni, ale warto poczekać !

 • Obrazy są przesyłane do bezpiecznej, chronionej hasłem galerii, z której wybierasz to ujęcia , które Ci się podobają, a następnie po magicznej obróbce zapisujemy je na nośniku USB oraz są profesjonalnie drukowane.

W jaki sposób przeprowadzana jest fotografia dziecięca?

Fotografia dziecięca jest trudniejsza ponieważ dzieci poruszają się szybko, nie zawsze słuchają poleceń dotyczących pozowania. Dotykają sprzętu i roztaczają wokół siebie chaos. Jednak potrafimy sobie z tym poradzić, nasza syrenka AQUALESSIA pomaga dzieciakom zrozumieć podwodne pozowanie. I choć fotografia dzieci to najtrudniejsza sesja z możliwych, to zazwyczaj widujemy mamy płaczące ze szczęścia, gdy patrzyły na podwodne zdjęcia swoich pociech. A taka reakcja jest bezcenna i potrafi zrekompensować każdy trud. Nasze podwodne studio to miejsce gdzie tworzymy arcydzieła i każdy może stać się fotograficznym dziełem sztuki bez względu na wiek. Fotografia podwodna budzi emocje.

Jak współpracujemy z dziećmi podczas sesji?

 • Pokazujemy jakie zdjęcia już zrobiliśmy w naszym podwodnym studio. To zawsze działa !
 • Pokazujemy nasze cudowne scenografie i kostiumy ! I Ty możesz zostać syrenką!
 • Jesteśmy szybcy w akcji pod wodą !
 • Jesteśmy cierpliwi !
 • Mamy pomocnika nurka i ratownika !

Jak przygotować dziecko do podwodnej sesji zdjęciowej?

Fotografia dziecięca nie wymaga specjalnego przygotowania, nasz basen jest płytki i można swobodnie odbić się od dna. Ciepła woda morska zapewnia bez problemowe otwarcie oczu na dnie. Ważne aby dziecko robiło tzw. „ chomików” dlatego najczęściej rozwiązujemy tą kwestię prośbą o podwodny uśmiech.

Zarezerwuj swój termin już teraz!

Nie możemy się doczekać spotkania z Tobą.


Poprzednia aktualność
dodany: 22 października 2021

Sesje ciążowe

Podwodne sesje ciążowe oferowane przez studio Villa Wieliczka to magiczny sposób na utworzenie niezapomnianych wspomnień […]

Czytaj więcej
Instagram

Obserwuj nas na instagramie

i poznaj lepiej

Villa youtube

Zobacz jak pracujemy

nad sesjami

Już teraz Zarezerwuj

Przejdź do oferty i zarezerwuj usługę która Cię interesuje

Przejdź do oferty

  Masz pytanie?

  Zarezerwuj termin sesji