dodany: 19 października 2021

Fotografia portretowa

Nowy trend w fotografii portretowej, który w ostatnim czasie mocno zyskuje na znaczeniu to fotografia podwodna. Najbardziej nowoczesny sposób prezentacji Twojej osoby to podwodny portret!

Fotografia portretowa to przede wszystkim człowiek, czyli Ty. Koncepcja dobrego podwodnego portretu dla każdego jest inna. Zwykle jesteśmy zachwyceni samą wodą, światłem i scenografią. W końcu dostrzegamy prawdziwe przesłanie fotografii portretowej : emocje, coś co zatrzymuje oko na portrecie, jednocześnie mając poczucie obserwowania czegoś wyjątkowego.

Charakterystyka oferty Villa Wieliczka

Fotografia portretowa w naszym mniemaniu to sztuka, która wynika z doświadczenia fotografa, jego umiejętności do uchwycenia chwili w trakcie zdjęć oraz unikatowej zdolności nawiązania relacji z osoba fotografowaną.

Wyjątkowa podwodna fotografia portretowa jest sumą realizacji różnych technik, projektów i warsztatów, które są podstawą do całego niezwykle ważnego know-how. Czy wiecie ,że jako nieliczni łączymy się z potężnymi lampami studyjnymi bezpośrednio spod wody?

To daje nam przewagę w jakości zdjęć portretowych. Fotografia portretowa wymaga malowania światłem pod każdym kątem, nasza pasja na końcu daje spełnienie i satysfakcję.

Fotografia portretowa z pomocą naszego zespołu

Fotografia portretowa, to możliwość uwiecznienia chwili, która nigdy się nie powtórzy, światła, które wciąż się zmienia oraz możliwość nieustannego kreowania rzeczywistości pod wodą !

Aby sprawnie zorganizować profesjonalną podwodną sesję zdjęciową, potrzebny jest cały sztab ludzi. Przede wszystkim: ratownik, nurek asystent, fotograf, makijażysta z doświadczeniem oraz niezbędny profesjonalny sprzęt i oświetlenie – to wszystko zapewnia Villa Wieliczka w jednym !

W naszych podwodnych portretach jest coś odrealnionego, imponująca magia, ale i fascynujący spokój.

Zarezerwuj swój termin już teraz !


Następna aktualność
dodany: 7 stycznia 2022

Sesje podwodne

Woda : dziwny płyn, który pozbawia człowieka tlenu… cóż w pierwszej chwili można wpaść w […]

Czytaj więcej
Instagram

Obserwuj nas na instagramie

i poznaj lepiej

Villa youtube

Zobacz jak pracujemy

nad sesjami

Już teraz Zarezerwuj

Przejdź do oferty i zarezerwuj usługę która Cię interesuje

Przejdź do oferty

    Masz pytanie?

    Zarezerwuj termin sesji